rajd integracyjny 2018Dnia 11 września 2018 roku odbyła się szkolna wycieczka integracyjna klas pierwszych Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu. Aby móc nieco lepiej poznać nowych kolegów, z dala od tłumnie zapełnionych korytarzy, wyjechaliśmy do cichej, malowniczej Doliny Będkowskiej. Z grona pedagogicznego towarzyszyli nam wychowawcy, asystenci wychowawców oraz Pani Wicedyrektor Aneta Gut. Od razu jak tylko przybyliśmy na miejsce, wzięliśmy się do pracy. Przecież mieliśmy zadania do wykonania! Daliśmy z siebie wszystko!

Zdjęcia w naszej GALERII.

Po długich godzinach ciężkiej pracy przyszła pora na odpoczynek i wspólny posiłek. Piekąc kiełbaski, rozmawialiśmy i śmialiśmy się, jednym słowem integrowaliśmy się na całego!
Cel wycieczki został spełniony i to w stu procentach. Teraz na pewno każdy jest sobie bliższy i lepiej zna kolegów, nie tylko ze swojej, ale też z równoległej klasy. Oby więcej takich wycieczek!