sewila2019Miniony czwartek upłynął na przygotowaniach do zbliżającego się wyjazdu do urokliwej Sewilli, w ramach programu Erasmus +. To już trzecia grupa uczniów, która wyjeżdza do Hiszpanii, aby odbyć tam zagraniczne praktyki i poszerzyć swoje horyzonty. Odwiedziła nas Pani Joanna Borkiewicz, iberystka i miłośniczka Hiszpanii, która przybliżyła uczniom kulturę i tradycję tego pięknego kraju. W ramach przygotowań do udziału w projekcie, uczniowie odbyli również rozmowy przez skype z koordynatorem grupy p. Jakubem Kubickim. Podczas rozmowy mieli okazję do zadania nurtujących ich pytań oraz podzielenia się preferencjami odnośnie praktyk. Z niecierpliwością oczekujemy zbliżającego się wielkimi krokami wyjazdu, który czeka nas już 29 września!

Kilka zdjęć w naszej GALERII.