Szlachetna paczkaNasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA, organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Do tworzenia Paczki pod opieką pani Bogusławy Sypień oraz Sylwii Zawady dla wybranej przez nas osoby potrzebującej zaprosiliśmy całą społeczność szkolną : uczniów, rodziców, nauczycieli. oraz pracowników szkoły. W tym roku objęliśmy pomocą Pana Andrzeja.

Kilka zdjęć w naszej GALERII.

Mężczyzna z powodu wieku i licznych schorzeń jest niesamodzielny. Dzięki zaangażowaniu wielu osób przygotowaliśmy 12 różnorodnych paczek, zawierających żywność trwałą, środki higieny osobistej, odzież, pościel, koc, czajnik oraz prezenty. Wraz ze zbiórką darów rzeczowych trwała zbiórka środków pieniężnych, z których zostały zakupione brakujące artykuły. Dzięki sponsorowi -firmie ES SYSTEM K Sp. z o.o. K pan Andrzej otrzymał opał na zimę w postaci węgla i drzewa.
Szkolny Klub Wolontariatu szczególnie dziękuje:
- klasie 1Bs, 3Ep, 3e,3 Bp,3Dp, 4e, 4d wraz z wychowawcami
- Roksanie Żabie z kl. 1a, Karolinie Galickiej z kl. 1c, Sebastianowi Gęgotek z kl. 1e
- Aleksandrze Chyc
- Darii Wilkosz
- wolontariuszom, którzy przyszli w środę po południu, w swoim wolnym czasie, aby pakować rzeczy (Julii Banasik z kl. 3b, Aleksandrze Szumera z kl. 3b, Franciszkowi Baldy kl. 3Fp, Wiktorowi Waludze z kl. 3Fp, Beniaminowi Hodur z kl. 3Dp, Jakubowi Krupie z kl. 3 Dp, Bartłomiejowi Sierszyńskiemu z kl. 3 Dp, Marcelowi Tworus z kl. 3 Ep, Dawidowi Nocoń z kl. 3Ep, Juli Żurek z kl. 4d, Jakubowi Sroce z kl. 4b, Jakubowi Cebo z kl. 4f, Kacprowi Smętek z kl. 4e, Konradowi Skotnicznemu z kl. 4e)
- wszystkim zaangażowanym nauczycielom, wychowawcom, pracownikom Szkoły i ich rodzinom.
„Mechanik” zawsze można liczyć. Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać. Jest to możliwe dzięki współpracy i zaangażowaniu. Oprócz artykułów materialnych, tak potrzebnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym.