Nowa inwestycja

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu znajduje się w ważnym momencie swojej historii.
Wkrótce bowiem w popularnym „Staszicu” powstanie nowoczesna sala gimnastyczna połączona z miejscami do zajęć ogólnorozwojowych tj. np. fitness, siłownia. Szkoła zyska też łącznik, tak niezbędny dla funkcjonowania Zespołu jako całości.
W ramach "Polskiego Ładu" Szkoła otrzymała ponad 13 mln zł. dofinansowania na budowę nowoczesnej sali gimnastycznej wraz z łącznikiem do budynku ZS Nr 1 w Olkuszu.

Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie i zaangażowanie Panu Ministrowi Jackowi Osuchowi - Wiceministrowi Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu - Absolwentowi Naszej Szkoły, dzięki któremu dziś możemy uzyskać dofinansowanie na tę inwestycję.
Dziękujemy również Panu Wojewodzie Małopolskiemu Łukaszowi Kmicie - Wojewodzie Małopolskiemu za wsparcie merytoryczne na poziomie wojewódzkim i w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Ogromne ukłony dla całego Zarządu Powiatu na czele ze Starostą Olkuskim Bogumiłem Sobczykiem, bez którego to wszystko by się po prostu nie udało.

Nowa inwestycja 1   Nowa inwestycja 2