Rimini

Chcesz poszerzyć horyzonty, podnieść kompetencje i poznać nowych, wspaniałych ludzi? Rozpoczynamy rekrutację na wyjazd do włoskiego miasta Rimini w ramach programu Erasmus+ w Akcji 1 - Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej - projekty krótkoterminowe (KA122-SCH). Rekrutacja skierowana jest do uczniów klas II i III technikum – zarówno po szkole podstawowej, jak i gimnazjalnej.
UWAGA:
Od 20.10.2021 r. do 12.11.2021 r. (do godz.14:30) trwa rekrutacja. Chętni uczniowie muszą zapoznać się z regulaminem rekrutacji i po dopełnieniu formalności złożyć czytelny formularz zgłoszeniowy, wydrukowany w kolorze do sekretariatu szkolnego.

Regulamin rekrutacji Rimini

Formularz rekrutacji Rimini

Zapraszamy chętnych uczniów do rekrutacji. Korzyści związane z uczestnictwa w mobilności to między innymi:
* zwiększenie kompetencji językowych i interpersonalnych
* zwiększenie kompetencji w zakresie kreatywności i innowacyjności
* rozwój osobisty uczniów
* zwiększenie europejskiego wymiaru szkoły
* zwiększenie wiedzy na temat kultury i tradycji Włoch oraz wykształcenie wśród uczestników tolerancji i otwartości międzykulturowej
* poprawa relacji rówieśniczych
Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 19.11.2021 r. na tablicy ogłoszeń w szkole, stronie internetowej i szkolnym portalu FB.
Wyjazd odbędzie się od 04.05.2022 - 13.05.2022 r.