Szkolna liga LA

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu im. Stanisława Staszica może poszczycić się licznymi, znaczącymi osiągnięciami sportowymi.
W dniu 11 października 2021 r. reprezentanci ZS Nr 1 w Olkuszu odnieśli sukces w finale lekkoatletycznej Szkolnej Indywidualnej Lidze LA na szczeblu wojewódzkim, która odbyła się w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Nasza młodzież pod opieką Pani Sylwii Molik, rywalizowała z uczniami z całego województwa małopolskiego. Konkurencja była ogromna, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesu naszego ucznia, Igora Dziewięckiego z klasy 3Bp, który zajął 3 miejsce w rzucie oszczepem i 4 miejsce w pchnięciu kulą. Natomiast w biegu na 100 m Emily Dudała z klasy 1c osiągnęła wynik 15,82 s, a Jakub Petlic z klasy 3Fp – rezultat 12,69 s.
Najserdeczniejsze gratulacje!

Szkolna liga LA 1   Szkolna liga LA 2