futsal

Zakończyły się właśnie rozgrywki w Szkolnej Lidze Futsalu. W ostatnim meczu IIIe pokonała po zaciętym spotkaniu IId w stosunku 4-2 (1-2), a bramki zdobyli Kacper Majewski i Bartek Sowula po dwie, a dla pokonanych Sebastian Śmigielski i Jakub Gil.
Ostatecznie w całej lidze I miejsce w świetnym stylu zajęła klasa If, a jej najlepszy zawodnik Jakub Lewandowski zdobył tytuł Króla Strzelców zdobywając - 33 bramki. Najlepszym bramkarzem został Piotr Poczęsny. Przepuścił najmniej bramek – 15, a jego IIIe zajęła drugie miejsce w lidze z jedną porażką na koncie. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa IId która dwa mecze przegrała minimalnie z wyżej uplasowanymi zespołami.

Kolejne miejsca zajęły:
IVm - IIbsś
Vm - Ibs
VIm - Id
VIIm -IIe
Cieszy wysoki poziom sportowy i kultura zawodników. Obyło się też bez poważniejszych kontuzji. Gratulujemy zwycięzcom, a pokonani mają szansę w przyszłym roku na rewanż.
Organizatorem i sędzią zawodów był mgr Adam Borecki.