po 20 latach

Jubileusz 120-lecia Zespołu Szkół Nr 1, który Szkoła będzie celebrować w roku szkolnym 2019/2020 zbliża się dużymi krokami. Z tej szacownej okazji Szkołę odwiedzają jej absolwenci.
W dniu 25 maja 2019 roku „Mechanik” odwiedziła klasa 4a Technikum Mechanicznego – aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatyka przemysłowa, rocznik 1999 wraz ze swoim wychowawcą, a obecnie nadal pracownikiem Szkoły – Panem Markiem Mazurem.
Absolwentów serdecznie przywitała Dyrektor ZS Nr 1 – Pani Aldona Nowicka.

Zdjęcia w GALERII.

Goście oglądali filmy związane ze Szkołą, zwiedzali nowoczesne Centrum Kształcenia Ustawicznego, przypominali sobie dawne lata w niej spędzone, wspominali nauczycieli i byli szczęśliwi, że w tak licznym gronie mogli ją znowu odwiedzić.
Wszyscy byli radośni, żartowali, bo także ich wychowawca jest człowiekiem mającym duże poczucie humoru, dystansu do siebie i innych.
Klasa 4a rocznik 1999 otrzymała zaproszenie na uroczystości związane ze 120-leciem Szkoły.