Historyczna inwestycja w Staszicu 2

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu – największa i najstarsza Szkoła techniczna regionu olkuskiego, dynamicznie się rozwija.
W poniedziałek, w dniu 28 marca 2022 r. Starosta Olkuski Pan Bogumił Sobczyk oraz v-ce Starosta Pani Paulina Polak w obecności Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu Pani Aldony Nowickiej, podpisali umowę z wykonawcą – firmą ZRB Paciej sp. z. o.o. ul. Osiecka 3a w Olkuszu, dotyczącą „budowy sali gimnastycznej wraz z łącznikiem do istniejącego budynku szkolnego przy Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu”.

Zobacz FILM.

Realizacja tego tak prestiżowego dla Szkoły przedsięwzięcia będzie trwała 18 miesięcy, tj. zakończenie budowy powinno nastąpić w dniu 28 września 2023 r.

W dniu 28 marca 2022 r. został przekazany teren i plac budowy, jak również określono zasady funkcjonowania Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, które będą obowiązywać od 30 marca 2022 r. zgodnie z wymaganymi przepisami budowlanymi oraz BHP.
Ta ogromna nowatorska inwestycja jest możliwa dzięki Rządowemu Funduszowi Inwestycji Lokalnych oraz planowi „Polski Ład”.
Bardzo cieszymy się z tej inwestycji i mamy nadzieję, że wszystko będzie planowo realizowane.

Historyczna inwestycja w Staszicu 1