siwek

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu mają powody do satysfakcji z odnoszonych sukcesów.
Niezmiernie miło poinformować, że kwietniu 2019 r. Daniel Siwek z kl. 2d (Technik logistyk) pod kierunkiem Pani Eweliny Orlińskiej otrzymał wyróżnienie w Małopolskim Turnieju Wiedzy o Teatrze w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem Turnieju było m. in. pogłębianie zainteresowań uczniów teatrem i sztuką oraz motywowanie do czytania i krytycznego odbioru utworów literackich i widowisk teatralnych.

Daniel Siwek posiada wiele zainteresowań. Są one związane z wybranym przez siebie zawodem Technik logistyk oraz z naukami humanistycznymi. Owocem pracy i pasji Daniela są jego edukacyjne osiągnięcia, do których należy tytuł finalisty III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej a teraz wyróżnienie w Małopolskim Turnieju Wiedzy o Teatrze.
Osiąganie sukcesów jest także efektem działania twórczego środowiska, jakim jest popularny „Mechanik”.
ZS Nr 1 jest Szkołą techniczną ale jednym z jej celów edukacyjnych jest kształtowanie i promowanie wartości humanistycznych, do których należy m. in. wiedza o teatrze.
Życzymy Danielowi dalszych sukcesów i składamy serdeczne gratulacje z już osiągniętych wyników.