babski wieczor

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu co roku obchodzi Dzień Kobiet, ale w roku szkolnym 2018/2019 obchodził to święto w sposób szczególny.
W dniu 8 marca 2019 r. emocjonowaliśmy się Plebiscytem Mechanika 2018/2019 w którym wyróżniono Kobiety Zespołu Szkół Nr 1 w 4 kategoriach, a z kolei w dniu 14 marca 2019 r. w „Mechaniku” wszystkie kobiety, młodsze i starsze, spotkały się na Babskim Wieczorze zorganizowanym przez Panie pedagog: Ewelinę Haberkę i Bogusławę Sypień oraz Panią psycholog Anetę Kloc.

Od godz.14.00 do 18.00 na sali audytoryjnej kobietom zostały zaoferowane liczne atrakcje zapewniające niezapomniane wrażenia, jak m. in. wspólna nauka zumby, darmowy makijaż, manicure, tatuaż henną, „babski” film, warsztaty kreatywności, poczęstunek.
W damskim towarzystwie czas upłynął miło i przyjemnie.
Organizatorki serdecznie dziękują Pani Karolinie Tarkowskiej za przygotowanie uczennic do tańca zumby, Pani Paulinie Szatan za przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych i kursu manicure oraz Mamie jednego z uczniów za przeprowadzenie warsztatów tworzenia biżuterii.