rak 2019

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu angażuje się w akcje prozdrowotne.
W dniu 13.02.2019 roku z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, w ramach profilaktyki nowotworów oraz raka szyjki macicy, w zakresie realizacji programu edukacyjnego "Wybierz życie - Pierwszy krok", przedstawicielki Sanepidu – Panie: Ewelina Bączek i Katarzyna Kamionka, przeprowadziły w sali audytoryjnej CKU okolicznościowe warsztaty z klasami: IIBSM, IIIa1, Id, IVa i IIc.

Panie pedagog z ZS Nr 1 organizują dla uczennic szkoły pogadanki na temat: "Zdrowie kobiety" odnośnie profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi.
W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem od 7 do 15 lutego w „Mechaniku” trwa zbiórka czapek, szalików, rękawiczek jak również ubrań a zebrane rzeczy zostaną przekazane Chrześcijańskiemu Stowarzyszeniu Dobroczynnemu. Opiekunami wymienionych akcji są Panie pedagog: Ewelina Haberka i Bogusława Sypień.
I jeszcze jedna wiadomość. Do dnia 22.02.2019 roku uczniowie mogą zapisywać się u pedagoga szkolnego na spektakl "Ćpunka" na podstawie książki Barbary Rosiek. Spektakl odbędzie się 06.03.2019 roku godz. 830, MOK Olkusz. Zapraszamy.