Malaga

Znamy już uczestników staży do Hiszpanii w ramach II mobilności!
W związku z zakończeniem procesu rekrutacji do projektu: „Euromechan _hiszpańskie inspiracje w polskim technikum” o numerze POWERVET-2020-1-PL01-KA102-078346 mobilność II mamy przyjemność ogłosić jej wyniki.

20 uczniów klas drugich po gimnazjum poleci na praktyki do Malagi w Hiszpanii w dniach 19.09. - 09.10.2021 r. Praktyki będą odbywać się w firmach z zakresu zawodu technik mechatronik i technik pojazdów samochodowych.

W związku z dwoma chętnymi uczniami z zawodu technik pojazdów samochodowych przewidziane na ten zawód jedno nie zrekrutowane miejsce zostało przeniesione na ucznia którzy spełnia założenia regulaminu rekrutacji z zawodu technik mechatronik.
Zakwalifikowało się 18 uczniów z zawodu technik mechatronik i dwóch uczniów z zawodu technik pojazdów samochodowych. 10 uczniów z zawodu technik mechatronik jest na liście rezerwowej.
Wyniki rekrutacji są zgodne z Regulaminem rekrutacji.
Przesunięcia zostały uzgodnione z Zespołem Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+
Wyniki dostępne są na tablicy ogłoszeń w szkole jak również zostaną w dniu dzisiejszym wysłane w wiadomości e mail do wszystkich uczniów biorących udział w rekrutacji.
Projekt jest realizowany w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), zawartym w projekcie „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Gratulujemy!