Studniówka 2019

Do matury pozostało nieco ponad 100 dni. Doskonale wiedzą o tym maturzyści z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, którzy w sobotę 05.01.18 r. bawili się na studniówce w „Gościńcu Czarny Las” w Wolbromiu.

Zdjęcia w naszej GALERII.

Studniówkę rozpoczęły pełne ciepłych słów i podziękowań przemówienia. Oficjalną część poprowadzili uczniowie : z kl. IV d -Ewa Kwiecińska i z kl. Ib - Jan Guzik. Przywitali zaproszonych gości :v-ce Starostę Olkuskiego- Bogusława Sobczyka, Dyrekcję Szkoły: Aldonę Nowicką, Anetę Gut, Dariusza Skałbanię , Bogusława Furmana, Elzbietę Kanię. Następnie poprosili Panią Dyrektor Aldonę Nowicką o oficjalne otwarcie balu. W wystąpieniu inaugurującym bal studniówkowy Dyrektor Szkoły podkreśliła, że jest to bardzo ważny dzień dla maturzystów, życzyła im wspaniałej zabawy i powodzenia na maturze. Zaproszony gość - v- ce Starosta Olkuski Bogusław Sobczyk, podziękował za zaproszenie, na ręce Pani Dyrektor złożył kwiaty a młodzieży złożył życzenia sukcesów na egzaminie dojrzałości i wspaniałej zabawy. Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego - Renata Kwiecińska, wzniosła toast za młodzież, życząc wszystkim szampańskiej zabawy.
Wtedy przyszedł czas na wyczekiwany pierwszy taniec. Poloneza poprowadziła Pani Dyrektor Aldona Nowicka oraz wychowawcy ze swoimi wychowankami. Poloneza przygotowała z młodzieżą p. Karolina Tarkowską i p. Grzegorzem Żmudką.
Program artystyczny poprowadzili ucz. z kl. IVa - Aleksandra Kozieł, Łukasz Filo Uczestnicy balu obejrzeli kabaret prezentujący egzaminy maturalne, w wykonaniu uczniów klasy IV d i IV f oraz walca i twista w wykonaniu uczniów z kl. IVd i IVb przygotowanego pod kierunkiem p. Karoliny Tarkowskiej.
Młodzież z różnych klas przygotowała również czołówkę filmową z życia szkoły i czterech lat spędzonych w „Mechaniku”, a Pani Dyrektor odczytała „echo” napisane o swoich klasach przez wychowawców. Młodzież rozbawiła do łez zaproszonych gości, a śmiechom i radościom nie było końca.
Przyszli maturzyści bawili się świetnie. Doskonale świadczy o tym fakt, że już od samego początku parkiet wypełnił się po brzegi, a taneczne harce trwały do białego rana. Młodzież utrwaliła to w „Foto Budce” oraz na zdjęciach i video.
Studniówkowe szaleństwo będzie dla nich wspaniałym wspomnieniem.