No promil

Marcin Świderski laureatem konkursu „No promil, No problem”. Marcin Świderski, uczeń klasy Ic został laureatem konkursu XI edycji kampanii społecznej „No promil, No problem”.
Zdobył III miejsce w konkursie literackim, którego tematem było odpowiedzialne zachowanie jako kierowca, pasażer lub świadek. Marcin stworzył komiks o historii dwojga młodych ludzi, którzy po zakupie swojego pierwszego samochodu postanowili to uczcić alkoholem. Historia nie skończyła się dobrze dla jednego z nich.

W dniu 20.12.2018 na konferencji w Wieliczce podsumowującej kampanię, laureatom z całej Małopolski wręczono dyplomy i upominki. Nagrodą niespodzianką było zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce.
W ramach akcji „No promil, No problem” w ZS Nr 1 w Olkuszu, zorganizowano szkolenie dla pedagogów, marsz 100 kroków w poszukiwaniu historii o odpowiedzialnym zachowaniu kierowcy oraz konkurs indywidualny (plastyczny, literacki, multimedialny).

Koordynatorkami XI kampanii społecznej „No promil, No problem” w ZS1 w Olkuszu były Panie: pedagog Ewelina Haberka, pedagog Bogusława Sypień, psycholog Aneta Kloc.

No promil 1