Gala KZ

Laureaci z „Mechanika" na Gali Kształcenia Zawodowego w Krakowie.
Uczniowie ZS Nr 1 w r. 2018/19 uczestniczyli w trzech na dziewięć konkurencji VI edycji wojewódzkiego Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”, w którym zdobyli pierwsze oraz dwa trzecie miejsca.
Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu jest liderem szkół zawodowych w Małopolsce.

W dniu 7.12.2018 r. podczas uroczystej Gali Kształcenia Zawodowego w Krakowie, uczniowie Szkoły – laureaci VI edycji wojewódzkiego Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”, w obecności Dyrektora ZS Nr 1 w Olkuszu – Pani Aldony Nowickiej zostali uhonorowani w trzech kategoriach:

- branża elektryczno-elektroniczna/mechaniczna i górniczo-hutnicza - I miejsce w konkurencji „Sterowanie elektropneumatyczne z zastosowaniem sterownika PLC” - Patryk Czarnul i Mariusz Cyganek, opiekunowie - v-ce Dyr. ZS 1 mgr inż. Bogdan Furman i mgr inż. Marek Malina;
-branża mechaniczna i górniczo-hutnicza - III miejsce w konkurencji „Wyczarowane ze stali” - Mateusz Sołtysik, opiekun pan Jacek Barański;
-branża rolniczo-leśna z ochroną środowiska/administracyjno-usługowa - III miejsce w konkurencji „Projekt koncepcyjny ogrodu przy domu jednorodzinnym położonym na Podhalu” - Aleksandra Kozieł, Patrycja Klich, Klaudia Rucińska i Anna Barczyk, opiekun – mgr inż. Tomasz Morawiec.
Najserdeczniejsze gratulacje!