HYDROSOLARW piątek 18.11.2022 r. uczniowie z klasy IV Fp – przyszli specjaliści od POMP CIEPŁA i KLIMATYZACJI odbyli wizytę zawodoznawczą w firmie HYDROSOLAR, połączoną ze szkoleniem z zakresu instalacji pomp ciepła. Wycieczkę zorganizował dr Kazimierz Wojtas.

Grupa HYDROSOLAR to jedna z największych sieci hurtowni na polskim rynku branży instalacyjnej, mająca w ofercie produkty renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji, wentylacji oraz uzdatniania wody. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż urządzeń, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe. Z takiego właśnie szkolenia tym razem skorzystali nasi chłopcy.