foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czy już wiesz, gdzie spędzisz kolejne lata nauki? Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu czeka na Ciebie! Dlaczego szkoła z zawodem? Zdobycie zawodu po 3-4 latach nauki (oszczędność czasu i pieniędzy). Możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych lub podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Łatwiejsze zdobycie pracy (poszukiwane zawody, odbyta praktyka zawodowa).

Zespół Szkół Nr 1

im. Stanisława Staszica w Olkuszu

Developed in conjunction with Joomla extensions.Centrum Kształcenia Ustawicznego

Nowoczesne elastyczne kształcenie zawodowe. Możesz zdobyć tytuł Technika i uprawnienia zawodowe.

Czytaj więcej ...

Akademia Młodego Technika

Jak działają roboty? Czym jest modelowanie 3D? Jak wykonać instalację monitoringu?

Czytaj więcej ...

Dla gimnazjalistów

Rekrutacja Prezentacja ZS Nr 1 Dzień otwarty 2018

Czytaj więcej ...

Erasmus

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020.

Czytaj więcej ...

boisko 1

Społeczność Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu miała niebagatelną okazję uczestniczyć w Meczu OTWARCIA BOISKA powstałego w Szkole. Mecz pomiędzy nauczycielami wraz z pracownikami szkoły, a uczniami „Mechanika”, odbył się w środę 13.09.2017r. o godz. 1500 na boisku zewnętrznym przy Szkole na ul. Górniczej.

Kilka zdjęć w naszej GALERII.

Mecz zainaugurowany otwarciem boiska przez Dyrektora ZS Nr 1 Panią Aldonę Nowicką, był niezwykle emocjonujący. Do sportowej walki stanęły drużyny: BELFRY i MECHANIK TEAM. Sędzią był absolwent Szkoły, Pan Marcin Starzec. Niespodziewane zwroty akcji, fantastyczne „bloki”, siła odbić, taktyka, spryt decydowały o zdobyciu punktów. Ostatecznie wygrała drużyna BELFRY 3 : 1.
Kolejny mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami na boisku wielofunkcyjnym odbędzie się za rok, więc stanie się nową tradycją popularnego „Mechanika”.
Nowe boisko to profesjonalny obiekt sportowy do koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki i tenisa ziemnego. Posiada dojście i zjazd z parkingu na boisko, piłko chwyty wokół boiska o wysokości 6 m oraz bramo furtkę. Jego nawierzchnia składa się z elastycznej maty gumowej pokrytej żywicą akrylową. W kolejnych latach obiekt, mamy nadzieję, będzie jakościowo ulepszany.
Spełnia wszelkie nowoczesne standardy. Projekt został sfinansowany ze środków własnych Starostwa Powiatowego w Olkuszu.
Przestrzeń wokół tej wspaniałej areny sportowej będzie odpowiednio zagospodarowana według projektów uczniów z klas architektury krajobrazu. Zielony parklet będzie na terenie „Mechanika” kolejnym, wymarzonym miejscem relaksu i wypoczynku dla uczniów. Inwestycja wpisuje się w szereg modernizacji szkolnej infrastruktury, które mają miejsce w popularnym „Mechaniku”.
Koordynatorką Meczu Otwarcia Boiska była Pani Karolina Tarkowska.

 

learn

Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish
21 Marzec 2018 Szczęśliwy numerek: 25

ue logo

moodle

dziennik

bip

pomysł

nabor

progreso

CKiT

podreczniki

Logowanie

Partnerzy szkoły

 

interkonektpzumontersiUElodo drewantranstaktessyskt2000plast metkrakserviscertusmalboxel logic

2018 Copyright ZS Nr 1 Olkusz Rights Reserved