Konkurs logistyczny 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Edycji Konkursu logistycznego Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu organizowanego dla uczniów VII i VIII klasy szkół podstawowych powiatu olkuskiego.
Załączniki:
1. Regulamin + Załącznik Nr 1: Formularz zgłoszenia do udziału w konkursie logistycznym
2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu logistycznego
3. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych opiekuna uczestnika konkursu

Tegoroczna edycja odbędzie się 8 kwietnia 2022 roku. Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się ze szczegółami, a tym samym regulaminem konkursu oraz niezbędnymi formularzami (dostępnymi również u Twojego wychowawcy). Jeżeli chcesz sprawdzić swoją wiedzę logistyczną, znaleźć się w sytuacjach pobudzających do kreatywnego myślenia a przy tym dobrze się bawić zgłoś chęć udziału swojemu wychowawcy.