MChE

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu wzięli udział w kwietniu 2021 r., w wiosennych weekendowych warsztatach online, zorganizowanych przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.

Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone były przez pracowników wyższych uczelni na podstawie przygotowanych scenariuszy, które przyczyniły się do podniesienia kompetencji kluczowych uczniów. Warsztaty weekendowe odbyły się w terminie: 10-11 kwietnia 2021 r. Uczniowie Szkoły uczestniczyli w warsztatach z języka niemieckiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, z fizyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz z matematyki z elementami rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Udział uczniów Szkoły z pewnością przyczyni się do zwiększenia ich umiejętności i poszerzenia wiadomości z danych dziedzin wiedzy.