Szkolna Liga Siatkówki

Po rocznej przerwie w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu, w roku szkolnym 2021/2022, wznowione zostały rozgrywki ,,Szkolnej Ligi Siatkówki”.
Turniej składa się z dwóch rund - jesiennej i wiosennej, a mecze rozgrywane są systemem ,,każdy z każdym”. Zwycięska drużyna otrzyma wspaniały puchar oraz medale. Do rozgrywek zgłosiły się 4 zespoły: EGZOTYCZNE PARTACZE, VC ULANI, FC HARNAŚ i KADRA POLSKI.
Turniej zorganizował i przeprowadza Pan Grzegorz Żmudka.

EGZOTYCZNE PARTACZE:
Kacper Piąty, Dominik Mordaka, Damian Jurczyk, Jakub Migza, Dominik Łyżwiński, Mateusz Lis, Patryk Żaba, Patryk Domagała, Piotr Kuś, Dominik Malinowicz.

VC ULANI:
Wiktor Natkaniec, Sebastian Kulawik, Bartosz Dróżdż, Dawid Stanek, Nikodem Kania, Jacek Zub, Jakub Sado, Kamil Gajda, Stanisław Trepka.
FC HARNAŚ:
Dawid Tracz, Kacper Szwej, Damian Kastek, Michał Koźlicki, Przemysław Szewczyk, Piotr Seweryn, Michał Nowakowski.
KADRA POLSKI:
Bartłomiej Sierszyński, Bartosz Bryniak, Łukasz Widuliński, Kacper Gałka, Jakub Gałka,Kacper Stachurski.

Na obecnym etapie rozgrywek prowadzi zespół ,,Kadra Polski”, który wygrał z ,,Egzotycznymi Partaczami” 2 - 0. Swój mecz wygrali również zawodnicy ,,VC Ulani”, którzy pokonali zespól FC Harnaś 2 – 1. W sporcie wszystko może się zdarzyć. Do końca rozgrywek jeszcze wiele spotkań.

Szkolna Liga Siatkówki 1 Szkolna Liga Siatkówki 2
Szkolna Liga Siatkówki 3 Szkolna Liga Siatkówki 4